Zhanri i lojërave: Lojëra për PC

Lojërat kompjuterike, të njohura gjithashtu si lojëra kompjuterike, janë lojëra video që luhen në kompjuterë personalë, në vend të konzollave të lojërave me video në shtëpi ose në konzollat ​​arcade.

Dead Grid

Dead Grid

Dead Grid Free Download, është një lojë strategjike e bazuar në karta e vendosur në një botë post-apokaliptike. Zbuloni qindra artikuj të përmirësuar.Mblidhni një skuadër mercenarësh elitarë për të vrarë një luzmë zombish me arsenalin e shkatërrimit. Rekrutoni dhe përgatitni një skuadër mercenarësh elitarë me qindra armë dhe sende ndihmëse.[...]
DEVOUR v2.2.7

DEVOUR v2.2.7

DEVOUR është një lojë e mbijetesës horror në bashkëpunim për 1-4 lojtarë. Ndaloni një udhëheqës kulti të pushtuar përpara se ajo t'ju tërheqë në ferr me të. Vraponi. Bërtitje. Fshih. Vetëm mos u kap. Bashkëpunim online me 2-4 lojtarë Merrni kontrollin e deri në 4 anëtarë të kultit në këtë[...]
GearHead Caramel

GearHead Caramel

GearHead Caramel Shkarko pa pagesë Lojë PC në një Dmg Lidhje Direkte të parainstaluar më e fundit me të gjitha përditësimet dhe DLC-të MultiplayerKa kaluar një vit nga Typhon Incidenti, kur një biomonster nga Epoka e Superfuqive u zgjua dhe u tërbua nëpër Tokë. Aegis Overlord, pasi ka konsoliduar pushtetin[...]
Danganronpa 2 Goodbye Despair Build 1312489

Danganronpa 2 Goodbye Despair Build 1312489

Ishulli Jabberwock – dikur një destinacion popullor turistik, ky ishull tani i pabanuar mbetet çuditërisht i pacenuar. Ju dhe shokët tuaj të klasës në Akademinë e elitës Hope's Peak jeni sjellë në këtë ishull nga mësuesi juaj super i lezetshëm për një "udhëtim shkollor plot dashuri dhe zemër drithërues". Të[...]
Nightmare Of Decay (v1.14)

Nightmare Of Decay (v1.14)

Nightmare Of Decay Shkarko pa pagesë, një tmerr aksion në vetën e parë lojë e vendosur në një pallat makthi të mbushur me zombie, kultura psikotikë dhe një turmë tmerresh të tjera.Përdorni një shumëllojshmëri armësh të ndryshme në një luftë brutale për mbijetesë ndërsa përpiqeni të shpëtoni nga Makthi i[...]
Elemental War 2

Elemental War 2

Elemental War 2 Shkarko pa pagesë, elemental War 2 ju ofron ndjenjën popullore të mbrojtjes së kullës së kombinuar me mekanikë inovative të lojës – Përzierja përfundimtare për shumë orë argëtim!Elemental War 2 ju çon në një botë të kërcënuar: një luzmë monstrash derdhen papritur nga humnerat e ferrit nga[...]
Urbek City Builder

Urbek City Builder

Në Urbek, ju do të jeni në gjendje të ndërtoni një qytet sipas dizajnit tuaj! Menaxhoni burimet e saj natyrore, përmirësoni cilësinë e jetës së popullsisë dhe ndërtoni lagjet e saj në mënyrën tuaj. Lagjet Jepini frymë qytetit tuaj duke ndërtuar lagje të ndryshme. Dëshironi një lagje boheme? Ndërtoni bare,[...]
TOKOYO: The Tower of Perpetuity (v6335492)

TOKOYO: The Tower of Perpetuity (v6335492)

TOKOYO: The Tower of Perpetuity Shkarkim falas Lojë PC në një lidhje direkte të para-instaluar dmg më e fundit me të gjitha përditësimet dhe DLC-të multiplayer.Ju e gjeni veten të bllokuar në një kullë misterioze – një kullë që transformon strukturën e saj çdo 24 orë, ku duhet të kapërceni[...]